Neden Pocket Nanny ?

Neden Pocket Nanny ?

Neden Pocket Nanny ?

Bebeğinizin ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılamak için bir yardımcıya ihtiyacınız var, kağıdı kalemi, saate bakmayı ve telefon aplikasyonlarını bir kenara bırakın
Pocket Nanny Bebek Bakım Zamanlayıcısı Ne işe Yarar?
  • Bebeğinize rutin oluşturabilmek
  • Bebeğinizin işaretlerini doğru okuyabilmek
  • Takip gerektiren medikal durumları doğru yönetebilmek
Bebek rutini bebeğinizin aşırı yorulmasını, mızırdanmasını ve ağlamasını önler.
O büyülü anı günlerdir bekliyorsunuz ve nihayet bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldınız hastanedesiniz hemşireler neyi nasıl  yapacağınızı söylüyor ve kontrol altında güvendesiniz . Eyvah ! Bebeğinizle evdesiniz ve bu küçük şeyin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilecekmisiniz ? Üstelik 9 aylık yorucu bir seyahatten , uykusuz ve alt üst olmuş bir zihinle …
Bu noktada size yardımcı olabilecek en önemli şey bebeğinizin bakımını programa oturtmaktır. Zamanını yöneten hayatını yönetir ..
Bir rutin, değişimle başa çıkmanın en kolay yoludur.  Örneğin, bebek uyandığında, bebek bezini değiştir, sonra besle, sonra gazını çıkar.  Sonra da tekrar uyuması için kucağına al.
İlk 6 hafta uyum sağlama dönemidir
Bu süreçte bebeğinize oluşturacağınız beslenme, uyku gibi rutinler hayati değer taşır
2 ve 3 saatlik aralıklar bebeğinizin beslenme düzenini oluşturabilirsiniz. Bebeğinizi rutine oluşturmak katı bir disiplinle saate bağlı bir besleme ve uyku düzeni olarak anlaşılmamalı annenin bebeğin ihtiyaçlarını gecikmeden zamanında karşılayabilmesi açısından çok değerlidir .
Sibel GÜR

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

Lütfen oylayın*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir