Pocket Nanny Nedir?

Pocket Nanny Bebek Bakım Zamanlayıcısı

Itzbeen Bebek Bakım Zamanlayıcısı, size “bu ne?” dedirten bir cep cihazı. Tanıdıktan sonra “wauw bu harika!” ve kısa bir süre sonra “neden bunu daha önce düşünemedim?”  ve “neden daha önce tanışmadım ? “ diyeceksiniz

Kısaca, itzbeen Pocket Nanny,  doğumdan sonra yeni anne olmanın etkisiyle yaşayacağınız kısa süreli hafıza kaybını telafi eden bir cep dadısıdır.

En basit haliyle pocket nanny, bebek bezi, yemek, uyku / uyanıklık veya bebeğinizin diğer ihtiyacı için bir düğmeye basacağınız ve ardından kronometre başlatan bir cep cihazıdır. Son bezini ne zaman değiştirdiğini hatırlamak için, ekrana göz atmanız yeterlidir.

Cihazın yanında yer alan kilitleme anahtarı, çantanızdayken yanlışlıkla tuşa basmanızı önler. Diğer tarafta ise alarm sesi kapama düğmesi yer alır.

Arka kapağı kolayca açıp üç adet AAA pil takmanız çalıştırmak için yeterlidir. Kullanımı oldukça basit olan pocket nanny ‘niz saatini ayarlamanız sonra hazırdır.

Fener özelliği ile karanlıkta aradığınızı kolayca bulmanızı sağlar. Ekran ışığı ise karanlıkta ekranı görebilmenizi sağlar.

Ekranın en altında yer alan tuş ise emziren annelerin en son hangi memeden emzirdiğini hatırlatır.

Comments (7)

 • Esra Şimşek Sezgin cevap

  Beğendim

  Pocket Nanny’i aldım ve bu kadar kullanışlı olması tamamen sürpriz oldu. Bir düğmeye basit bir basışımızla kızımızın en son ne zaman yediğini, altının ne zaman değiştiğini ve süt sağım zamanımı kolayca takip edebildik. Kilo alması için birkaç saatte bir yediğinden emin olmak zorunda olduğumuzda başlangıçta harikaydı ve şimdi özellikle sağım saatlerimi takip etmek için harika. Kesinlikle tavsiye ederim.

  8 Aralık 2019 , 08:44
 • İlknur Seher Mutlu Sayman cevap

  Öylesine Kullanışlı ve bir o kadar da basit
  Ben ikinci kez anne oluyorum.İlk bebeğimde tanıştım ve sevdim. Tekrar kullanırmışım diye düşünürken baby shower ’ımda hediye geldi. Geldiği için nasıl mutlu oldum. Bebeğinizin ihtiyaçlarını öğrenmenin basit bir yolu. Örnek: Bebek ağlıyor, zamanlayıcıyı kontrol ediyorsunuz ve yediğinden itibaren ‘x’ saat oldu … belli ki aç kaldı!

  Küçük bir maliyeti gözden çıkarmanızı ve bu ürünü almanızı tavsiye ederim !!! Kendiniz için değilse bile kocanız için (-;

  (5/5)
  10 Aralık 2019 , 09:07
 • Berna Soyer / İstanbul cevap

  Güzel Özellikler
  Bu ürünle ilgili yorumları okudum ve satın almaya karar verdim. Yenidoğan bebeğimiz için çok yardımcı oldu. Özellikle hastanedeyken kilosu ile beslenme ve kirli bebek bezlerini değiştirirken zamanlama konusunda bazı sorunlar yaşadık. Kesinlikle tavsiye ederim

  (5/5)
  11 Aralık 2019 , 10:29
 • Nalan Yaman / İstanbul cevap

  Harika Ürün

  Bu ürünü çok beğendim. Bebeğimin kirli bebek bezlerini takip etmemde ve bebeğimin doğru bir şekilde yemek yemesini ve beslenme sıklığının sağlıklı aralıklarla olmasını takip etmemde yardımcı oldu. Bu ürünü özellikle ilk kez ebeveyn olacaklara tavsiye ederim.

  (5/5)
  13 Aralık 2019 , 10:35
 • Elif Bulut / Çanakkale cevap

  Yeni Doğanlar için Alınması Zorunlu

  Hastanede sürekli olarak yenidoğanın bebeğinizin en son ne zaman beslendiğini / altının değiştirildiğini / uyuduğunu sorarlar. Bunlar ilk zamanlarda takip etmeniz gereken önemli şeyler ve cep dadısı bu konuda gerçekten yardımcı oluyor. Bebek 5-6 aylık olunca kullanmayı bırakacağınız bir ürün ama kesinlikle buna değer.

  (4/5)
  15 Aralık 2019 , 10:37
 • Merve Cansever cevap

  Çok Kullanışlı

  Cep Dadısı, bebeğimi en son ne zaman beslediğimi ya da uykusuzluğumun zirve yaptığı günlerimde en son ne zaman bezini değiştirdiğimi takip etmemde mükemmeldi.

  (5/5)
  16 Aralık 2019 , 10:38
 • Selen Fındık cevap

  Almalısınız

  Bu cihaz muhteşem. Tek bir şeyi bile hatırlamadığınız ilk zamanlar için almalısınız.Gerçekten hayat kurtarıyor . Benzer özellikle cep telefonu uygulamaları da var ancak bebeğimin yakınında cep telefonu tutmamayı seçenlerden olduğum için radyasyonsuz en akıllıca şey cep dadısı kullanmaktı.

  (5/5)
  18 Aralık 2019 , 10:40

Bir cevap yazın

Lütfen oylayın*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir