Sizden Gelenler

Beğendim

Pocket Nanny’i aldım ve bu kadar kullanışlı olması tamamen sürpriz oldu.Bir düğmeye basit bir basışımızla kızımızın en son ne zaman yediğini, altının ne zaman değiştiğini ve süt sağım zamanımı kolayca takip edebildik. Kilo alması için birkaç saatte bir yediğinden emin olmak zorunda olduğumuzda başlangıçta harikaydı ve şimdi özellikle sağım saatlerimi takip etmek için harika. Kesinlikle tavsiye ederim.

Esra Şimşek Sezgin

Esra Şimşek Sezgin

Öylesine Kullanışlı ve bir o kadar da basit
Ben ikinci kez anne oluyorum.İlk bebeğimde tanıştım ve sevdim. Tekrar kullanırmışım diye düşünürken baby shower ’ımda hediye geldi. Geldiği için nasıl mutlu oldum. Bebeğinizin ihtiyaçlarını öğrenmenin basit bir yolu. Örnek: Bebek ağlıyor, zamanlayıcıyı kontrol ediyorsunuz ve yediğinden itibaren ‘x’ saat oldu … belli ki aç kaldı!

Küçük bir maliyeti gözden çıkarmanızı ve bu ürünü almanızı tavsiye ederim !!! Kendiniz için değilse bile kocanız için (-;

İlknur Seher Mutlu Sayman

İlknur Seher Mutlu Sayman

Güzel Özellikler
Bu ürünle ilgili yorumları okudum ve satın almaya karar verdim. Yenidoğan bebeğimiz için çok yardımcı oldu. Özellikle hastanedeyken kilosu ile beslenme ve kirli bebek bezlerini değiştirirken zamanlama konusunda bazı sorunlar yaşadık. Kesinlikle tavsiye ederim

Berna Soyer / İstanbul

Berna Soyer / İstanbul

Harika Ürün
Bu ürünü çok beğendim. Bebeğimin kirli bebek bezlerini takip etmemde ve bebeğimin doğru bir şekilde yemek yemesini ve beslenme sıklığının sağlıklı aralıklarla olmasını takip etmemde yardımcı oldu. Bu ürünü özellikle ilk kez ebeveyn olacaklara tavsiye ederim.

Nalan Yaman / İstanbul

Nalan Yaman / İstanbul

Yeni Doğanlar için Alınması Zorunlu
Hastanede sürekli olarak yenidoğanın bebeğinizin en son ne zaman beslendiğini / altının değiştirildiğini / uyuduğunu sorarlar. Bunlar ilk zamanlarda takip etmeniz gereken önemli şeyler ve cep dadısı bu konuda gerçekten yardımcı oluyor. Bebek 5-6 aylık olunca kullanmayı bırakacağınız bir ürün ama kesinlikle buna değer.

Elif Bulut / Çanakkale

Elif Bulut / Çanakkale

Kullanışlı
Cep Dadısı, bebeğimi en son ne zaman beslediğimi ya da uykusuzluğumun zirve yaptığı günlerimde en son ne zaman bezini değiştirdiğimi takip etmemde mükemmeldi.

Merve Cansever

Merve Cansever

Almalısınız
Bu cihaz muhteşem. Tek bir şeyi bile hatırlamadığınız ilk zamanlar için almalısınız.Gerçekten hayat kurtarıyor . Benzer özellikle cep telefonu uygulamaları da var ancak bebeğimin yakınında cep telefonu tutmamayı seçenlerden olduğum için radyasyonsuz en akıllıca şey cep dadısı kullanmaktı.

Selen Fındık

Selen Fındık

Yeni ebeveynler için gerçek bir cankurtaran
Bu, küçük aletleri  sevdiğim için aldığım şeylerden biriydi, ama en sık kullandığım eşya olduğunu dürüstçe söyleyebilirim! Beslemeleri, çocuk bezlerini vb. Takip etmek için harika, bebeğimi besledim ve biraz kestirdiysem ya da bir yere gittiysem, kocam, onu ​​en son ne zaman beslediğimi sormak için beni aramak ya da uyandırmak zorunda kalmadı . Hala kullanıyoruz ve kızımız 16 aylık! İkinci bebeğimde kesinlikle tekrar kullanacağım! Ekstra düğmesini kakalarını takip etmek için kullandık, çünkü düzenli gittiğinden emin olmak istedim. Tek şikayetim ekranı aydınlatan düğmenin çok erken kapanıyor olmasıydı, bu yüzden bazen karanlıkta görme mücadelesi oldu  ama sadece tepedeki küçük ışığı kullanıyordum ve genelde iyi görülebiliyordu. Bunun dışında, tüm yeni ebeveynler için bir zorunluluk bence. Almak aptalca bir şey gibi görünüyor, ama her şeyi yazmaktan çok daha kolay! Sadece bir düğmeye bastınız ve sonra bebeğinizin yediği, altının değiştiği vs. Zamanların üzerinden ne kadar zaman geçtiğini biliyorsunuz. Artık katı gıdalar için uyku düğmesini kullanıyoruz. Böylelikle hem süt hem de yemek aralarından ne kadar zaman geçtiğini görüyoruz. (Sindiriminde bazı sorunları var, bu yüzden onu takip etmek ve düzenli kalmak için kullanmaya devam ). Bu ürünü kesinlikle satın alın derim,  hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Serpil Barlak

Serpil Barlak

En İyi Bebek Cihazı
Pocket Nanny’imizi SEVİYORUZ! Besleme, bebek bezi değiştirme ve uykusunu izlemek için harika bir cihaz. Alarm özelliği de güzel. Baby showerımın en güzel hediyesiydi  hayatımızı kolaylaştırdı.

Tuğçe Albayrak

Tuğçe Albayrak

Anneciğin küçük yardımcısı
Bu kocamla birlikte organize olmamda çok yardımcı oldu. Bebeğimizi ne zaman besleyeceğimizi her zaman bilmemizi sağladı, başkası onu beslerse ise Ekstra yıldız işaretini kullandık, başka bir görev için zamanlayıcıyı ayarlamanız gerektiğinde, yani Göğüs pompalama işleminde de kullanmanız için mükemmel.

 

Beyhan Sevimli

Beyhan Sevimli

Oldukça kullanışlı
Bu cihaz gerçekten başlangıçta yenidoğan bebeğim için işe yaradı. En çok emzirme zamanlamaları için kullandım.

Burçin yıkılmaz

Burçin yıkılmaz

Bu araç delicesine yardımcı oluyor
Başta almanın aptalca göründüğü şeylerden biriydi, ama iyiki almışım ve kesinlikle çok önemli ve işte nedeni. Bebeği ilk kucağınıza aldığınızda uykudan mahrum bir zombi gibi olacaksınız. Beslediğiniz / altını değiştirdiğiniz / süt pompaladığınız / vb. Zamanları yazmaktan kurtulabileceğinizi düşünebilirsiniz, ancak gerçek şu ki, yorgunluk ve uykusuzlukla ne kalemin yerini bulabileceksiniz ne de formülünüze sadık kalacaksınız, tüm yazacaklarınızı unutup pes edeceksiniz. Bunu satın aldıktan sonra elektronik bir cihazla herseyin üstesinden gelebileceksiniz ve bir düğmeye basmanızı beklemek için tam karşınızda  duruyor olacak. Bu cihaz senin ilk birkaç aylardaki beynin.

Sinem Türkyılmaz

Sinem Türkyılmaz

Elektro Dadı
Ürünü Amerika’dan getirttim, çünkü gerçekten eşsiz ve havalıydı, ancak ne sıklıkla kullanacağımdan emin değildim. Bu uyku yoksunu yeni ebeveynler için bir cankurtaran! Her bebek bezi değişimini ve beslenmesini takip etmek için kullanıyorum. Alarm özelliği, çocuk doktoru tarafından belirtilen beslenmeler arasında maksimum süreyi geçmediğimizden emin olmak için harika. Ekstra zamanlayıcı, doğumdan sonra ilaç dozlarımı takip etmemde özellikle yardımcı oldu.

Çiğdem Aslan

Çiğdem Aslan

Pocket Nanny
Cihaz, özellikle ilk kez ebeveny olanların, hareketli hayatı olanların,evden çalışanların, bebeğini başkasına bırakması gerekenlerin ödediği paraya değecek usta bir buluş.Teknoloji ile geleneği buluşturan bir karışım gibi. Bebeğin beslenmesi,bez değişim, uykusu ve ilaç kullanıyorsa onu takip edeceğiniz tuşlara sahip.Emziren anneler için en son hangi memede kaldığını görebilir, alarm kurarak bir sonraki emzirme saatini takip edebilirsiniz. İlk bebeğimde kullandım ikincide artık otomatiğe bağlamıştım pek ihtiyaç duymadığımı söyleyebilirim.

Eda Demirtaş

En güzel baby shower hediyesi 
şimdiye kadar bebek ile sahip olduğum en iyi şey. Bu yüzden de gittiğim baby showerlarda kesinlikle pocket nanny hediyesi veriyorum. Kimsenin düşünemediği düşünmek anneleri inanılmaz mutlu ediyor. Gece ışığından bahsetmek istiyorum hayatımı kolaylaştırdı feneriyle emzik arama derdine de son verdim.

Pelin Türkel / Ankara

Hafıza zorlamaya son
Evde pocket nanny i bulamadığım zaman çıldırıyorum , sistemim çöküyor, alt değiştirmeyi bezleri yoklayarak takip etmeme gerek yok, bir bakıyorum 4 saattir altını değiştirmemişim bunca koşuşturmada tabiki anne olarak herşeyi hatırlamanız imkansız. İşte bu çocuk neden ağlıyorun cevabı diyorum. Bazen geceleri bebeğiniz ağlar , ağlar her ihtimali düşündüğünüzü zannedersiniz ama hayır unuttuğunu şeyler olabilir. Yeni anneler işinize çok yarayacak.

Nursel Aylı

Meşgul bir anneanne olarak torunumun tüm ihtiyaçları takip edebilmemi sağladı (hemen hemen herşeyini) Bir kaç hafta sonunda artık kaç saatte bir emmesi gerek, alt değiştirilme süresi ve uyku süresini sisteme oturttum ve benim yerime bu cihaz takip etti. Son ihtiyaçlarını kaydetmek için tuşa basıp annesine teslim ettim böylece ” kaçta yemişti, ne zaman uyudu” bunları sürekli aklımda tutmaya ya da yazmama gerek kalmadı.

Filiz Görmüş

Kesinlikle bu ürünü sevdik !!!! Günlük bakımların takibini bu ürünü kullanarak yaptık. Büyükanne ve büyükbaba olarak kızımıza yardım ederken bizde rahat ettik. Bazı durumlarda tuşları farklı amaçlarla da kullandık .

Güzide Güleç

Her gün kullandım , eşimi kullanımına ikna ettikten sonra onunda elinden düşmedi . İlk günler tam bir karmaşanın içine düşmüştük. En önemli şeyleri nasıl olurda unuturuz diye kendimizi suçlamaktan vazgeçtik. Artık herşeyi bizim yerimize hatırlayacak bir cihaz var ve ikinci bebekte de kesinlikle kullancağımızı düşünüyorum.

Salih Hemen